صنعت و مدیریت در یک نگاه

شرکت سهامی خاص مهندسین مشاور صنعت و مدیریت ایران یک شخصیت حقوقی خصوصی است که از سال 1360 بر اساس ضوابط سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور در گروههای تخصصی صنایع، توزیع و انتقال نیرو، خطوط انتقال نفت و گاز و مدیریت و سیستم، احراز صلاحیت شده و اولین شرکتی است که در ممیزی انرژی و مدیریت بار در کارخانجات مختلف، بهینه سازی مصرف سوخت در بخش حمل و نقل، طرح جامع گازسوز کردن خودروها در ایران و استفاده از سوختهای جایگزین (LNG, CNG,…) فعالیت داشته است.

مدیران این شرکت از زمان تأسیس، زمینه فعالیت خود را در صنعت، تولید ،صنایع نفت، گازو پتروشیمی، قرار دادند و همواره به ‏مشارکت فعالانه در مناقصات و تلاش برای اجرای پروژه‌های‎ EPC، پرداخته و فعالیت کرده اند. ‏ این شرکت با استفاده از تجربه‌های موفق خود با هدف توان‌مندی بخش خصوصی ایران بر اجرای پروژه‌های بزرگ و ملی بصورت ‏طراحی، مشارکت در تأمین کالا و اجرای آن ، تمرکز کرده و توانسته طی کمتر از یک دهه به پشتوانه مدیریت کارآمد، کارشناسان و متخصصین ‏با کفایت و امکانات مناسب در ارائه خدمات مهندسی، مشاوره و اجرای پروژه های نفت و گاز با موفقیت عمل نماید .

مهندسین مشاور صنعت و مدیریت ایران و کارشناسان کارآزموده آن در طول سال‌های فعالیت خود در شرکتها و موسسات ذیل خدمات مهندسی مورد نظر را ارائه داده اند :

این مهندسین مشاور پس از انجام پروژه‌های موفق در زمینه طراحی پایه و تفصیلی،مشارکت در قراردادهای ‏EPC‏ و نظارت کارگاهی و عالیه بر اجرای پروژه های بزرگ نفتی و گازی کشور ، تلاش می‌کند با استفاده از نیروی انسانی جوان و خلاق در کنار نفرات ‏باتجربه و کاردان و استفاده از آخرین دستاوردهای صنعتی و مدیریتی، یکی از مشاورین صاحب نام و موفق صنعت انرژی باشد‎.‎

مدیریت مهندسین مشاور صنعت و مدیریت ایران ، منابع انسانی را به عنوان با ارزش‌ترین و اصلی‌ترین سرمایه ‏شرکتهای مشاوره مهندسی می‌داند و اولویت‌های راهبردی خود را براساس آن پایه‌ریزی کرده است‎.

مدیریت شرکت مهندسین مشاور صنعت و مدیریت ایران با تفکر توسعه پایدار ، راساً هریک از بخش‌های مهندسی، و نظارتی را به صورت مجزا ‏پایه‌ریزی و سازماندهی کرده و با جذب کارشناسان نخبه و مدیران لایق ، از آن‌ها به عنوان بازوهای اصلی اجرایی پروژه‌های‎ EPC ‎بهره مند می گردد.

طی سالیان اخیر مهندسین مشاور صنعت و مدیریت ایران با صرف نفر ساعت قابل توجهی برای آموزش نیروی انسانی، اقدامات ارزنده‌ای را در زمینه پرورش و ‏توسعه منابع انسانی، کارآفرینی و ایجاد اشتغال در مسیر رشد مجموعه خود انجام داده است‎.

سرمایه ثبت شده این شرکت یک میلیارد ریال است. این شرکت برای انجام پروژه‌های خود حدود 50نفر نیروی کار دائم و ‏موقت را در اختیار دارد.‎

از شاخصه های شرکت مهندسین مشاور صنعت و مدیریت ایران به موارد ذیل می توان اشاره کرد :