پیام مدیر عامل

شركت مهندسين مشاور صنعت و مدیریت ایران، در دهه60 خورشيدي ، ‏به منظور مشارکت در اجراي پروژه‌هاي ملي و عمراني به ويژه نيازهاي روز افزون به خدمات مشاوره مهندسی در صنعت پيچيده‌ي نفت و گاز و پتروشیمی و در ‏مجموع با توجه به ضرورت خود اتكايي كشور در اجراي پروژه‌هاي بزرگ عمراني تاسیس شده است .

توانمندي‌هاي انكار ناپذير این مهندسین مشاور متکی به توان بالاي فني – مهندسي و برخورداري از ‏نیروهای سختكوش متشکل از دانش آموخته ها‌ي رشته‌ هاي فني – مهندسي و مدیریتی دانشگاه‌هاي برتر داخلي و خارجی ، در گرايش ‏های تخصصي است . این مشاور با استفاده از قريب 50 نفر مدیر،کارشناس و مهندس ، با پشت سر گذاشتن سي و هشتمین سال تاسيس خود ، مي‌تواند با افتخار و سربلندي ، از نقش كارساز و ‏موفقيت‌آميز خود ، در بيش از پنجاه پروژه‌ي مهم در زمینه های : خطوط انتقال سيالات ( نفت ، گاز و محصولات پتروشیمی ) و صنعتی سخن به ميان آورد . این شرکت در سايه‌ي ‏مجموعه‌ي صلاحيت‌هاي احراز شده ، در رتبه بندي فعاليت‌هاي تخصصي و گواهينامه‌ها و تقدير نامه‌هاي دريافتي با اصالت ‏بخشيدن بر محور كيفيت گرايي ، به مدد برنامه‌ريزي‌هاي درست و سنجيده و انجام طرح‌هاي كار آمد تحقيق و توسعه، شرايطي به وجود آورده ‏كه توانسته است در انجام به موقع و درست تعهدات خود ، وفاداري نشان داده و به گونه‌يي عمل کند كه علاوه بر پرورش تعداد کثیری متخصص ، ‏در چهاردهه اخير ، به عنوان مشاور امين و معتمد ، مورد توجه " كارفرمايان " خود باشد‎

شركت مهندسين مشاور صنعت و مدیریت ایران در نظر دارد در مسير تحقق چشم انداز و اهداف استراتژيك خود ، در داخل كشور ، با ايجاد ‏هسته‌هاي سازماني توانمند و قوي و نمايندگي‌هاي معتبر در بازارهاي هدف و همچنین صدور خدمات مهندسي ، در جايگاه مناسبی قرار ‏گرفته و به رشد متوازن پايدار و ارتقاي امنيت مالي و اقتصادي دست يابد. بدیهی است تبديل شدن به شركتي " پيشتاز " و " سر آمد " در ‏عرصه‌ي ارايه‌ي خدمات مشاوره فني – مهندسي ، با تكيه بر " كيفيت برتر " ، " جلب اعتماد در سايه‌ي صداقت و سلامت " ، " تعهد و ‏مسئوليت‌پذيري " و عبور از مسيرهايي درست و سنجيده ميسر می شود.

شركت مهندسين مشاور صنعت و مدیریت ایران وظيفه‌ي خود میداند و مفتخر است تمامي اين تجارب‌گرانبها و ارزنده را كه ‏سالها به دست آمده در اختيار موسسات دولتی و غیر دولتی قرار دهد.

ازجمله عوامل موفقیت این مجموعه می توان به نکات ذیل اشاره نمود:‏